Barion Pixel

rendezvényeksíoktatásOKTÓBERI PROGRAMOK – HALLOWEEN

2024.10.07.

1.ŐSZI INETZÍV SÍTANFOLYAM

Az őszi iskolai szünetben intenzív 4 napos sítanfolyamot tartunk.

Kezdő és haladó szinten vegyes korosztály számára, 4 éves kortól várjuk a jelentkezőket.

A tanfolyam 4 napon keresztül délelőtt 1 óra 20 perces edzésekkel minden időjárási körülmények között megtarjuk. Pótlási lehetőséget nem tudunk biztosítani így kérjük a jelentkezés alkalmával ezt figyelembe venni.

Kezdő csoportot létszámtól függően próbáljuk korosztály szerint bontani, 5-6 főként 1 oktatót biztosítunk.

Megismerkedünk az alapokkal, léchez szoktatás, alaptartás, siklás, kanyarodás, fékezés, felvonózás.

Haladó csoportot létszámtól függően próbáljuk korosztály és tudás szerint bontani, 7-10 főként 1 oktatót biztosítunk. Technika frissítés, javítás, fejlesztés.

A síiskolában a kesztyű és bukósisak használata kötelező. Az órákhoz a felszerelést ingyen biztosítjuk.

Időpont: 2024. október 28 -31

Kezdő csoport: 9:00 -től

Haladó csoport: 10:30 – tól

2.  HALLOWEEN BULI

Remek szellemes party síléceken. Egyik kedvenc bulinkat október végén tartjuk. Kötetlen síelési lehetőséggel, rémisztő jelmezekben.

Rejtelmesen kivilágított pályánkat, rémisztően cuki szellemek, denevérek lepik el. Már csak ezért is érdemes hozzánk bekukkantani.

A szellemeket kerülgetve, féktelen száguldás, zenés, evés, ívós mulatsággal várunk. A bulin való részvétel ingyenes, de jelmezben jönni kötelező.

Időpont: 2024. október 31 , 18.00

IRATKOZZ FEL MOST HÍRLEVELÜNKRE!

SZEZON NAPTÁR

A szezon aktuális programjainak, rendezvényeinak listája.

INFORMÁCIÓK

A síiskola működésével és házirendjével kapcsolatos információk.

RENDEZVÉNYEK

Születésnapi bulik, sportrendezvények, különleges alkalmak.

ADATVÉDELEM

Nyilatkozat az adatkezelésről kapcsolatos adatvédelemről.

ÍRJ NEKÜNK!

szerzői jog © 2022, Nanook síiskola, készítette: marvit.hu