Barion Pixel
 

Általános Szerződési Feltételek

Általános Szerződési Feltételek

Hatályos ettől a naptól: 2023-04-20

Jelen ÁSZF folyamatosan elérhető a következő weboldalról: nanooksiiskola.hu

A Szolgáltató (Egyesület) adatai

Név: Ezüst rókák sportegyesület

Székhely: 1113 Budapest, Rőf u. 12 fsz. 2.

Levelezési cím, panaszkezelés: 1113 Budapest, Rőf u. 12 fsz. 2.

Telephely: Nanook Síiskola, 1118 Bp., Kánai út 2/E , 1214 II. Rákóczi F. út 232

Adószáma: 18521841-1-43

Nyilvántartási szám:

Képviselő: Pásztor Zsófia

Telefonszám: +36 (20) 626-66-54

E-mail: info@nanooksiiskola.hu

Honlap: https://nanooksiiskola.hu/

Bankszámlaszám: OTP 11721002-20018085

IBAN: HU02 1172 1002 2001 8085

Bevezető rendelkezések 

 

A jelen Általános Szerződési Feltételek célja, hogy a Nanook síiskolát üzemeltető Ezüst Rókák Sportegyesület (a továbbiakban: Sportegyesület) órarendi óráira/eseményeire történő jelentkezési, lemondási, részvételi, valamint asíiskola szolgáltatásaira vonatkozó szerződési feltételeket, adatkezelési elveket rögzítse.

Részvételi feltételek 

A www.nanooksiiskola.hu weboldalon az Sportegyesület rendszeres óráin és eseményein való részvételi lehetőséget értékesít.

A síórákon/eseményeken való jelentkezésre a https://www.nanooksiiskola.hu weboldalon keresztül, regisztrációt követően van lehetőség.

Ön a jelen weboldal használatával, illetőleg az azon történő regisztrációval, az internetes felületen keresztül történő jelentkezéssel, illetve személyes jelentkezésének rögzítésével kijelenti, hogy elolvasta és elfogadta a Szolgáltató óráira történő jelentkezési, lemondási, részvételi, valamint szolgáltatásaira vonatkozó szerződési feltételeket, adatkezelési szabályokat, és annak minden pontjával egyetért.

A résztvevőket a jelentkezés a jelentkezés gomra való kattintás után regisztráljuk.

A részvételi díj teljesítése a 7. pontban foglaltak szerint történik.

Az órákra/eseményekre történő jelentkezés menete:

Órarendi órák esetében az adott óránál, egyéb eseménynél pedig az esemény adatlapján a jelentkező rákattint a „Jelentkezés” gombra.

A jelentkezést rendszerünk rögzíti.

A megrendelt részvételt a helyszínen személyesen, illetve online bankkártyával vagy átutalással van lehetőség kifizetni. A jelentkezésre hivatkozva a jelentkező a megrendeléssel kapcsolatban további tájékoztatást kaphat elérhetőségeink bármelyikén.

Az órarendi órák/események menete 

 

Órarendi órák esetében az oktatás időtartama az órarendben feltűntetett időtartamnak felel meg. Események tekintetében azok időtartamát az adott esemény leírása tartalmazza. Síiskolánkban állandó recepció nem működik, belépésre az órarendi órák és egyéb meghirdetett események kezdési időpontja előtt 15 perccel van lehetőség.

Célszerű a kezdést megelőzően legalább 10 perccel a helyszínen megjelenni.

A jelentkező késése esetén nincs lehetőségünk az óra időtartamának meghosszabbítására, a gyakorlásba a késve érkező jelentkező 10 perc után már nem tud bekapcsolódni.

A résztvevő saját hibájából, a oktatás más résztvevőjének hibájából bekövetkezett balesetekért a Szolgáltató felelősséget nem vállal. A személyi sérüléssel járó balesetről valamennyi esetben a helyszínen jegyzőkönyvet veszünk fel, amelyet a jelenlévő oktató, valamint szükség esetén más, a tanfolyamon részt vevő, jelenlévő személy az aláírásával hitelesít.

Az oktatás menete 

 

Az egyesület a gyakorlás menete meghatározásának kizárólagos jogát fenntartja. Amennyiben a jelentkező valamilyen korábbi sérüléssel rendelkezik, köteles a iskolát erről előzetesen értesíteni legalább az első alkalom előtti időpontig.

Kapcsolattartás 

 

A bejelentkezett résztvevőkkel való kapcsolattartás az online regisztráció vagy a személyes jelentkezés során megadott e-mail címen és telefonszámon történik. Az Egyesület nem felel a megadott telefonszám vagy e-mail cím elérhetőségéért, az e-mail szolgáltatás működéséért. A jelentkezővel való kapcsolatfelvétel ezen okból történő meghiúsulásából eredő károkért a Szolgáltató nem felel.

Oktatási díjak

A oktatási díj tartalmazza az oktató által vezetett elméleti és gyakorlati tudásanyagot. Az órarendi órákon történő mindenkori részvételi díjak a http://nanooksiiskola.hu/sioktatas/#arlista weboldalon elérhetők. Az események részvételi díjairól az adott esemény leírása nyújt tájékoztatást. Az Egyesület jogosult a szolgáltatások díját bármikor egyoldalúan módosítani. A szolgáltatási díjak módosításának közzététele a honlapon történik. A módosítás a honlapon való feltüntetés időpontjától vagy az ott megjelölt időponttól érvényes.

A honlap használata

A vásárlás nem regisztrációhoz kötött.

Fizetési módok

 1. Banki átutalás

Amint rendelését megkaptuk, és Ön a banki utalás fizetési módot választotta, elküldjük Önnek a bankszámla számot és azonosítót. Amint a számlánkra írják a megrendelt áru ellenértéket, mi elküldjük Önnek a megrendelt terméket és értesítjük, mikor szállítjuk ki.

MELYEK A TRANZAKCIÓ LÉPÉSEI?

A „Fizetés” gombra kattintva Ön a fizetéseredményéről e-mail útján is értesítést kap.

 1. Barion

Az online bankkártyás fizetések a Barion rendszerén keresztül valósulnak meg. A bankkártya adatok a kereskedőhöz nem jutnak el. A szolgáltatást nyújtó Barion Payment Zrt. a Magyar Nemzeti Bank felügyelete alatt álló intézmény, engedélyének száma: H-EN-I-1064/2013.

MELYEK A TRANZAKCIÓ LÉPÉSEI?

Amennyiben rendelkezel már Barion fiókkal, lépj be az e-mail címed és a jelszavad megadásával. Ellenőrizd az adataid helyességét, válaszd ki a kártyát, amivel fizetni szeretnél majd kattints a “FIZETÉS” gombra. Amennyiben nem rendelkezel fiókkal, regisztrálhatsz is egyet a “Fiók létrehozása” gomb megnyomását követően, de itt regisztráció nélkül is fizethetsz a személyes adataid, a bankkártya adataid és a számlázási adataid megadásával. Bővebb információ: https://www.barion.com/hu/

 1. Készpénzes fizetés

A helyszínen készpénzben történő fizetés a visszaigazoló email után.

Részvételi szabályok 

 

Az órarendi órákon és meghirdetett eseményeken való részvétel lehetősége a jelen Általános Szerződési Feltételekben foglaltak szerint bárki részére nyitva áll a következő megszorításokkal.
A oktatáson való részvételből az ezüst rókák Sportegyesület és a Nanook síiskola  képviseletében eljáró, jelen lévő oktató jogosult kizárni különösen azt, aki
– az iskolában kötelező, a kurzust megelőzően közölt biztonsági szabályokat szándékosan vagy ismételten megszegi;
– magatartásával a kurzuson résztvevők testi épségét vagy szándékos, vagy súlyosan gondatlan magatartásával veszélyezteti;
– viselkedésével a társas együttműködés alapvető etikai szabályait áthágja, az óra menetét szándékosan hátráltatja vagy megakadályozza
– ittas vagy egyéb ítélőképességet hátrányosan befolyásoló szer hatása alatt áll.
A Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy amennyiben a résztvevőt az órán/eseményen való részvételből a fentiek miatt kizárta, a további kurzusokra való jelentkezés lehetőségét tőle előre megtagadja.

A résztvevők az iskolát, valamint annak felszerelési tárgyait, a rendelkezésre bocsátott eszközöket kizárólag a jelen szerződésben rögzített célokra és rendeltetésszerűen jogosultak használni, továbbá felelősek az azokban a magatartásukkal összefüggésben felmerült károkért.

Módosítás joga 

 

Az Egyesület fenntartja a jogot arra, hogy az órák/események időpontját vagy előre meghirdetett tematikáját módosítsa. A tanfolyam esetleges elmaradásáról vagy az időpontváltozásról a Szolgáltató legalább 24 órával a tanfolyam előtt a jelentkezés során megadott e-mail címre küldött levélben értesíti jelentkezőket. Az elmaradt tanfolyam vonatkozásában befizetett részvételi díj bármely később időpontban meghirdetett tanfolyamra felhasználható.

Lemondási feltételek 

 

A résztvevők a kiválasztott rendszeres órarendi órák esetében 6 órával a kezdés időpontja előtt jogosultak a részvételt lemondani, telefonon, emailen / info@nanoosiiskola.hu/ vagy szemlyesen. A jelen pont szerinti elállást követően a már megfizetett részvételi díj bármely órára/eseményre felhasználható, az óra pótolható.

6 órán belüli lemondás vagy az óra látogatásának elmulasztása esetén lemondási díjat, vagy

az óra lemondása 5 perccel a kezdés előtt nem lehetséges, ebben az esetben a teljes óradíj kerül felszámításra, bérlet esetén -1 alkalom kerül levonásra.

Adatkezelés 

 

Az Egyesület a jelen szerződéssel összefüggésben személyes adatokat kezel, az adatkezelés vonatkozásában az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezéseinek megfelelően jár el. Az órákra/eseményekre történő jelentkezés során a szolgáltató a birtokába jutott személyes adatokat bizalmasan kezeli, harmadik félnek nem adja át. Oldalaink böngészése során technikai információk kerülnek rögzítésre (például log fájlok formájában, melyek tartalmazzák a felhasználó ip címét, az időpontot, a meglátogatott oldal URL-jét), mely személyes azonosításra nem használható, de statisztikai célokat szolgál. A rendszer adatokat tárol a felhasználó számítógépén is úgynevezett sütik formájában (cookie). A sütik a felhasználó személyének azonosítására nem alkalmasak, és a munkamenet idején élnek. A megrendelt szolgáltatásról Bevételi pénztárbizonylat vagy igény esetén számla készül, melynek tárolása a hatályos jogszabályokban előírt módon és ideig történik. Adatainak módosítását vagy törlését a rendszerből bármikor kérheti írásban. A az órára/eseményre történő jelentkezéssel egyidejűleg megadott e-mail cím automatikusan felkerül a Szolgáltató hírlevél adatbázisába. A jelentkező a hírlevélre feliratkozottak listájáról bármikor jogosult a törlését kérni.

Egyéb rendelkezések 

 

 1. Az Egyesület felhívja a jelentkező figyelmét arra, hogy jelen honlapon nyújtott szolgáltatásokat saját kockázatára veszi igénybe
 2. Az egyesület bármikor jogosult jelen ÁSZF-t egyoldalúan módosítani. A módosítás jelen honlapon való közzététellel válik hatályossá.
 3. Jelen honlap szerzői jogvédelem alatt áll. A honlapon megjelenített tartalom részét vagy egészét kizárólag a Szolgáltató előzetes írásbeli hozzájárulásával lehet bármilyen formában felhasználni.

Jelen ÁSZF-ben nem szabályozott kérdésekben a Ptk. (1959. évi IV. tv.), a 2001. évi CVIII., valamint a 17/1999 (II.5.) Korm.r. rendelkezései az irányadóak.

 

Tárhelyszolgáltató

 

Név: Webparadicsom Media Group Kft

Levelezési cím: 1027 BP., Bem József u. 9

E-mail cím: info@webparadicsom.hu

Weboldal: www.webparadicsom.hu

 

Az ÁSZF hatálya, elfogadása

A közöttünk létrejövő szerződés tartalmát – a vonatkozó kötelező érvényű jogszabályok rendelkezései mellett – a jelen Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: ÁSZF) határozzák meg. Ennek megfelelően tartalmazza a jelen ÁSZF a Téged és bennünket illető jogokat és kötelezettségeket, a szerződés létrejöttének feltételeit, a teljesítési határidőket, a szállítási és fizetési feltételeket, a felelősségi szabályokat, valamint az elállási jog gyakorlásának feltételeit.

A megrendelésed véglegesítése előtt köteles vagy megismerni a jelen ÁSZF rendelkezéseit.

A szerződés nyelve, a szerződés formája

A jelen ÁSZF hatálya alá tartozó szerződések nyelve a magyar nyelv.

A jelen ÁSZF hatálya alá tartozó szerződések nem minősülnek írásba foglalt szerződéseknek, azokat az Eladó nem iktatja.

Árak

 

Az árak forintban értendők, tárgyi adó mentes. Nem zárható ki annak a lehetősége, hogy üzletpolitikai okból az Eladó az árakat módosítsa. Az árak módosítása nem terjed ki a már megkötött szerződésekre. Amennyiben Eladó az árat hibásan tüntette fel, és megrendelés érkezett a termékre, de szerződést még nem kötöttek a felek, úgy az ÁSZF „Eljárás hibás ár” pontja alapján jár el az Eladó.

Eljárás hibás ár esetén

Nyilvánvalóan hibásan feltüntetett árnak minősül: 0 Ft-os ár, kedvezménnyel csökkentett, de a kedvezményt tévesen feltüntető ár (pl.: 10000 Ft-os termék esetén a 20 %-os kedvezmény feltüntetése mellett 5000 Ft-ért kínált termék). Hibás ár feltüntetése esetén Eladó felajánlja a termék valós áron történő megvásárlásának lehetőségét, mely információ birtokában a Vásárló eldöntheti, hogy megrendeli valós áron a terméket vagy minden hátrányos jogkövetkezmény nélkül lemondja a megrendelést.

Részleges érvénytelenség, magatartási kódex

Ha az ÁSZF valamely pontja jogilag hiányos vagy hatálytalan, attól még a szerződés további pontjai érvényben maradnak és a hatálytalan vagy hibás rész helyett a vonatkozó jogszabályok rendelkezései alkalmazandóak.

Az Eladónak nincs a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló törvény szerinti magatartási kódexe.

A digitális adattartalom működése, műszaki védelmi intézkedések

A weboldalon megjelenő adatokat szolgáltató szerverek elérhetősége évi 99,9% feletti. Rendszeresen mentés készül a teljes adattartalomról, így probléma esetén az eredeti adattartalom visszaállítható. A weboldalon megjelenő adatokat MSSQL és MySQL adatbázisban tároljuk. Az érzékeny adatok megfelelő erősségű titkosítással vannak tárolva, kódolásukhoz processzorba épített hardveres támogatást használunk.

IRATKOZZ FEL MOST HÍRLEVELÜNKRE!

  SZEZON NAPTÁR

  A szezon aktuális programjainak, rendezvényeinak listája.
  https://nanooksiiskola.hu/wp-content/uploads/2022/10/barion-card-strip-intl__medium-320x26.png

  INFORMÁCIÓK

  A síiskola működésével és házirendjével kapcsolatos információk.

  RENDEZVÉNYEK

  Születésnapi bulik, sportrendezvények, különleges alkalmak.

  ADATVÉDELEM

  Nyilatkozat az adatkezelésről kapcsolatos adatvédelemről.

  ÍRJ NEKÜNK!

   https://nanooksiiskola.hu/wp-content/uploads/2022/10/barion-card-strip-intl__medium-320x26.png
   szerzői jog © 2022, Nanook síiskola, készítette: marvit.hu